15 بازی برتر اندروید 2018

 

آیا میخواهید وقت اضافی خود را که سازمان اصلی شما است، تلفن آندروید خود را بکشید؟ آیا متوجه شدید که سرگرمی های آندروید چیزهای جذاب و هیجان برای بسته شدن تلفن شما هستند؟ تجربه این مقاله برای پیدا کردن این تفریحات و عناصر سرگرم کننده خود را.

 

تفریحات آندروید به کلاس های متعدد افزایش یافته است. روشنگر، آموزنده، تفریحی تیراندازی، اشتباه، ورزش، گریز، انحرافات واقعیت افزوده، تفریحات مبتنی بر منطقه و آسمان محدود است. هر کدام از این نوع ها برای هر دو بالای خط و پایین گوشی های آندروید قابل دسترسی هستند.

 

سرگرمی های جزئی کم برای این مدل های کم پایان با هدف است که می توانید آنها را در تلفن های خراب خود را نیز قدردانی کنید. این شامل طرح های کوچک طراحی سرگرمی است که کمی از فضای شما کم نمی کند. برای تلفن های آندروئیدی با GPU های کم و اندازه صفحه نمایش نیز مناسب است.

 

هر دو سرگرمی freemium و حق بیمه در فروشگاه ها قابل دسترسی است. حق بیمه برای تفریح ​​پرداخت می شود و freemium سرگرمی های رایگان است که اغلب شامل خرید نرم افزار در ابعاد خاص می باشد. بنابراین، مناسب است که روی کسی که به غیر از شما (مثل فرزند شما) از تلفن شما استفاده می کند، روی صفحه نمایش ظاهر شود. روی آن گزینه های خرید بدون اطلاعات ضربه بزنید.

 

برای قدردانی از بهترین تصاویر بالا و بسیار تعامل فعلی برنامه ریزی شده، دقیق تر است تا سطح بالای خط را با یک صفحه نمایش بزرگ و پردازنده گرافیکی عالی نشان دهید. در حقیقت، حتی می توانید این تاثیرات فوق العاده بازی را با گسترش اعداد پایین خود، صرف تلفن های Android، قدردانی کنید.

 

نخستین و کمترین استراتژی برای گسترش مجدد اعدام تلفن همراه کم پایان شما توسط کشتار برنامه هایی است که قبل از شروع انحراف، از بین می روند. برای این نیز می توانید از چند برنامه اعدام مجوز استفاده کنید. بخش عمده ای از تلفن های آندرویدی دارای برنامه های متعددی هستند که برای یک مشتری نرمال استفاده نمی شوند. این برنامه ها می توانند ضعف داشته باشند و به همین دلیل اجرای تلفن شما را افزایش می دهند.

 

شما باید به سادگی، به تنظیمات بروید، برنامه های کاربردی را انتخاب کنید، در آنصورت برنامه های کاربردی را غیر فعال سازید و به دست گرفتن «معلولیت» ضربه بزنید. هرکدام از این برنامهها بعدا میتوانند قدرت را در اختیار شما قرار دهند. برای اکثر موارد، برنامه های نصب شده یا برنامه وب شما معمولا سوابق زباله را از بین می برند. این اطلاعات رزرو اغلب اعدام تلفن شما را کاهش می دهد. برای پاک کردن این اطلاعات، به «تنظیمات» بروید و گزینه «ذخیره انبار» را ضربه بزنید، در این مرحله اطلاعات ذخیره شده رزرو را انتخاب کرده و OK را فشار دهید.

 

به طور مداوم کارت SD 10 کلاس را برای ساخت بازی اعدام تلفن خود انتخاب کنید. با استفاده از این کارت های SD، سرعت خواندن و نوشتن ایجاد می شود و در نتیجه زمان انباشت و اسلایدهای مختلفی را که هر یک از انحرافات طرح های بالا درخواست می کند، کاهش می دهد. کسانی که تلفن های اندرویدی ایجاد کرده اند دفاتر بیشتری برای ساختن اعدام خود دارند. برنامه های کاربردی اپل برنامه های کاربردی پایه به طور کامل به درستی کار می کنند و تنها در صورتی امکان می دهند که آنها در نسخه اندروید ایجاد شده اند. برنامه نویسی بذر را می توان در یک تلفن آندروید نصب شده معرفی کرد، که در بین تبادل اطلاعات بین برنامه ها کاهش می یابد.