PUBG Mobile

دانلود بازی PUBG

 

PUBG Mobile

دانلود بازی پابجی PUBG Mobile برای کامپیوتر

BATTLEGROUNDS رسمی PLAYERUNKNOWN'S که بطور انحصاری برای موبایل طراحی شده است. بازی رایگان در هر نقطه ، در هر زمان. PUBG MOBILE شدیدترین عملکرد چند نفره رایگان برای پخش را روی موبایل ارائه می دهد. رها کنید ، چرخ دنده کنید و رقابت کنید. Survive epic 100-player نبردهای کلاسیک ، حالت payload و حالت های سریع و سریع زامبی 4v4 تیم و حالت های زامبی. بقا کلید است و آخرین ایستاده برنده است. وقتی وظیفه تماس می گیرد ، به خواست خود آتش بگیرید!

 

2018 بازی موبایل سال - جایزه طلایی جوی استیک

 

رایگان در موبایل - پشتیبانی از موتور غیرواقعی 4. بازی با کیفیت کنسول بر روی بروید. ارائه گرافیکی HD با افتادگی فک و صدای سه بعدی. این برنامه شامل کنترل های قابل تنظیم موبایل ، حالت های آموزشی و گفتگوی صوتی است. کنترل صاف ترین و بالستیک ترین واقع گرایانه ، رفتار سلاح را در تلفن همراه تجربه کنید.

 

نقشه های جنگی عظیم - از Erangel تا Miramar ، Vikendi تا Sanhok ، در این میادین نبرد عظیم و تفصیلی با ابعاد مختلف ، زمین ، چرخه روز / شب و هوای پویا - از فضاهای شهری شهری گرفته تا تندرا یخ زده ، گرفته تا جنگلهای متراکم ، اسرار هر یک از میدانهای جنگ را به رقابت بپردازید. برای ایجاد رویکرد استراتژیک خود برای پیروزی.

 

DEPTH AND VARIETY - از حالت کلاسیک 100 نفره ، حالت بارگیری هیجان انگیز تا حالت های رعد و برق سریع Arcade و 4v4 Team Deathmatch و همچنین حالت های شدید Zombie. چیزی برای همه وجود دارد! Solo ، Duo و در Squads 4 نفره را بازی کنید. اسلحه خود را به محتوای قلب خود بسپارید! یک سرباز گرگ تنها باشید یا با یک طایفه بازی کنید و هنگام انجام وظیفه ، دشمنان را شکست دهید! بازیهای FPS (شخص اول تیرانداز) و TPS (شخص سوم تیرانداز) بازی ، وسایل نقلیه زیادی را برای همه زمین های مختلف بازی و زرادخانه سلاح های واقعی ارائه می دهد. سوار و قطعات مناسب خود را برای سفر به سمت حلقه نهایی پیدا کنید!

 

همیشه در حال رشد - رویدادها و چالش های روزانه ، و به روز رسانی های ماهانه ارائه ویژگی ها و حالت های گیم پلی جدید که PUBG MOBILE را همیشه در حال رشد و گسترش می دهد. مکانیسم های قدرتمند و جدی ضد تقلب ما یک فضای بازی عادلانه و متعادل را فراهم می کند که هر کس طبق قوانین بازی می کند.

* نیاز به اتصال به اینترنت پایدار دارد.

 

ما را دنبال کنید:

 

سایت رسمی: http://www.pubgmobile.com

فیس بوک: https://www.facebook.com/PUBGMOBILE/

توییتر: https://twitter.com/PUBGMOBILE

Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/

 

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 47مگابایت

کاتالوگ

دانلود دیتای بازی با لینک مستقیم1590مگابایت 

کاتالوگ