Way of Retribution: Awakening Android thumb

دانلود بازی Way of Retribution: Awakening مود شده 

 

دانلود Way of Retribution 2.286 - بازی نقش آفرینی روش مجازات ...

 

 

 

 

ماجراجویی خود را با شمشیر و جادو شروع کنید و تجربه خود را افزایش دهید و سلاح دلربا را در دنیای آزاد خیالی تجربه کنید.

 

ویژگی های گیم پلی:

⚔️ هر برخورد با دشمن یک چالش است ، دشمن پشت هر دیوار. »

world دنیای یکپارچه ، مکانهایی برای بهبود تجهیزات و تجهیزات پشتیبانی مجدد .🎪

🎮 سیستم مبارزه با آزادی ، هدف قفل شونده. و

editor ویرایشگر ظاهر ، بسته به کلاس انتخاب شده ، مجموعه را شروع می کند.

لکس توسعه شخصیت های قابل انعطاف ، تعداد زیادی سلاح ، تجهیزات و مهارت ها ، این مجموعه کلاس شخصیت های منحصر به فرد ، با هر گونه تعصب برگزار می شود.

 

[جوامع رسمی]

آخرین اخبار را از شبکه های اجتماعی پیدا کنید.

اختلاف: https://discord.gg/juTh9kg

 

[حداقل مقدار رم]

2 گیگابایت

 

پیش از تاریخ

… نور و تاریکی وجود داشت. در جاهایی که نور پژمرده می شود و تاریکی آشکار می شود ، این ادغام آنها بود که جهان را تشکیل می داد. در لخته های نور و در مقابل - تاریکی ، ظهور خدایان برتر. خدایان همواره برخلاف پیروان خود ، الهه متولد شده ، که به نوبه خود سعی کرده اند با خدای خاکی ایستاده و یا حتی از آن فراتر روند ، درگیر جنگ بوده اند.

 

و یک بار یک موجود ، با یک روح تاریک ، توانست خدایان قدرتمند را سرنگون کند ، به همین دلیل تعادل جهان به وجود نیامد ، مرزها تاریک شد ، موجوداتی با ریشه های مختلف از مرزهای خود خارج شدند ، درگیری شکل گرفت.

 

دنیایی از هماهنگی و آرامش به میدان نبرد و بدون مرز تبدیل شده است. رزمنده های شجاع سر خود را در تلاش برای حفظ تکه ای از امید برای حفظ هرج و مرج ، بازگرداندن صلح قرار می دهند. بارها مکانهای مرفه عظمت خود را از دست داده و دژهای امید و محافظت برای بازماندگان بودند.

 

غضب خدایان زنده مانده به پلی از ارواح تبدیل شده بود که با استفاده از آن می توان آنها را دوباره به دنیا آورد ، اما به قیمت زندگی فعلی آنها. برای بازگشت روح به چراغهای مورد نیاز ، آنها شروع به ساختن در سراسر جهان کردند. بسیاری شروع به فراموش کردن هدف و معنای وجود خود کردند ، هر بار که برمی گردند ، دیوانه تر می شدند و بی هدف جهان را در جستجوی خود سرگردان می کردند ، نجت های دانش را جمع می کردند ، می میرند ، تمام ایمان ، حافظه ، شعور را از دست می دادند. خدایان خود را قربانی کردند ، چرخه ای بی پایان از تناسخ ایجاد کردند و بدین ترتیب سرنوشت جهان ها را بدتر کردند. آنها گم شده اند.

 

این نبرد قرن ها ادامه دارد ، شاید حتی هزاره ها ، هیچ کس با اطمینان نمی داند. موجودی که ذهن خود را از جنون و تاریکی دور نگه دارد ، با ترکیب ذات نور و تاریکی ، انسان را آفرید ، که به نوبه خود قرار بود نبرد بی پایان را خاتمه دهد.

 

مردم ، آفرینش های نام های بیگانه ، و در طرف نور و با آن جنگیدند. گرفتن اسکناس ، موجودات مرده ، مردم با ارزش تر از خود آفرینندگان شدند ، اما چرخه شرور تناسخ دوباره از آنها دور نشد. پادشاهی ها ساخته شده بودند ، توسط یادگارها محافظت می شدند ، که در آن توهم هارمونی وجود داشت ، فراتر از مرزهای جنگ محو نمی شد. مردم جنگ توانستند آثار باستانی مخالفان خود را در اختیار داشته باشند. با یادگیری یادگارهای اصلی ، الهی تولید شده ، برخی از آنها ناخوشایند شدند ، حاملان قدرت بیشتری از آنچه روحشان می توانست بپذیرد ، بدین ترتیب آنها تبدیل به خدایان ، خدایان جدید شدند.

 

بیدار شوید و مردم را به سمت امید سوق دهید.

 

چه خبر

رفع یک خطای اساسی که باعث خراب شدن بازی با powerVR شد.

موقعیت بازیکنان را در غار ثابت کرد.

بهینه سازی هسته داخلی.

مهم! شاید لازم باشد بازی را بعد از بروزرسانی مجدداً راه اندازی کنید

برپایی:

"APK" آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

پوشه "Com.lib.wrlive" "android / obb" را کپی کنید.

Way of Retribution 2.268 - بازی نقش آفرینی روش مجازات + مود

Way of Retribution: Awakening v0.673 بازی نسخه اندروید

دانلود دیتای بازی معمولی 

دانلود دیتای بازی مود شده 

دانلود Apkنسخه ی مود شده

 

پسورد."www.rexdl.com"