Mutiny: Pirate Survival RPG Mod Apk: نقش یک دزد دریایی را بر عهده بگیرید و از ماجراهای اقیانوس جان سالم به در ببرید. خدمه خود را جمع کنید و از این ماجراجویی هیجان انگیز بسازید. شما می توانید در Mutiny، یک بازی نقش آفرینی دزدان دریایی، زنده بمانید!

نقد و بررسی بازی Mutiny: Pirate Survival RPG

* کشتی خود را ارتقا دهید و بسازید

* منابع برای کاردستی

از ماجراجویی های هیجان انگیز لذت ببرید

* کنترل خدمه دزدان دریایی خود را در دست بگیرید

* در جزیره لعنتی زندگی کنید

* سرباز معبد آزمایش باشید

* مواد کمیاب را به پناهگاه خود اضافه کنید

* با بازیکنان دیگر بازی کنید

Mutiny: Pirate Survival RPG Mod Apk

ویژگی های بازی

می توان یک پناهگاه مستحکم در یک جزیره ساخت

شما باید در جزیره حرکت کنید تا قلعه خود را بسازید تا از اشیاء با ارزش خود دفاع کنید و جان خود را نجات دهید. با جمع آوری منابع و ساختن سلاح ها و مواد کمیاب یک قلعه بسازید.

برای مبارزه، جنگ افزارهای کرافت و زره

این سیستم کاردستی تمام ابزارهایی را که برای عبور از این جزایر خالی از سکنه نیاز دارید را فراهم می کند. شما می توانید هر چیزی را از یک پیراهن ساده گرفته تا یک تپانچه قدرتمند با استفاده از بیش از 100 دستور پخت مختلف بسازید. قوی ترین سلاح ها و زره ها را روی دریا بسازید. بیشترین لباس دزدان دریایی را دریافت کنید.

خدمه دزدان دریایی شما رهبر شما خواهند بود

شما می توانید برای اولین بار در بقا یک تیم را انتخاب کنید. شما می توانید وظایف مختلفی مانند ساخت و ساز یا محافظت از قلعه خود را به آنها اختصاص دهید. گنج های دزدان دریایی را در جزایر دورافتاده پیدا کنید. با باز کردن نقشه، جهان اقیانوس را کاوش کنید. برای تبدیل شدن به بزرگترین کاپیتان جزیره، تیم خود را رشد دهید!

منابع را جمع آوری کنید

مطمئن شوید که چوب کافی برای ساختن سرپناه دارید، ابتدا ابزار، و سپس برای یافتن سلاح های سخت تر به معدن بروید. مکان های جدید را پیدا کنید و منابع کمیاب تری پیدا کنید. شکار حیوانات می تواند به شما کمک کند تا از گرسنگی جان سالم به در ببرید و محصولات کمیاب تهیه کنید.

کشف کنید و در جزایر جدید زنده بمانید

دنیای بازی PVP مجمع الجزایر کارائیب را در دوران طلایی دزدان دریایی کشف کنید! جزایر متروک را پیدا کنید، با دزدان دریایی مبارزه کنید و با تاینو دوست شوید تا از اقیانوس پر از کوسه جان سالم به در ببرید.

انتظار مبارزه با بازیکنان دیگر و; آنها را غارت کنید

برای مقابله با حملات همسایه خود، در نبردهای PVP شرکت کنید! شما می توانید دفاع آنها را شکست دهید و در نبرد غارت برای بقا پیروز شوید. ثروت به شما لبخند خواهد زد.

معامله در کشتی های تجاری

بسیاری از بازرگانان اقلام منحصر به فرد مواد کمیاب را مبادله یا مبادله می کنند یا شخصیت شما را شخصی می کنند. تاجران را پیدا کنید و قایق خود را ارتقا دهید تا غارت بیشتری به دست آورید.

دانلود Mutiny: Pirate Survival RPG Mod Apk

جزئیات رویداد

شما نباید این رویدادهای زمان محدود را از دست بدهید. شما می توانید جزیره کشتی های شکسته را با مشاهده نقشه جهان پیدا کنید. در آنجا می‌توانید آیتم‌های کمیابی را که برای ساخت کشتی خود نیاز دارید، به دست آورید. شما می توانید در نبرد دو کشتی در Boarding شرکت کنید و غارت بزرگی به دست آورید. بسیاری از رویدادهای دیگر در انتظار شما هستند!

شما می توانید سفر بقای RPG آنلاین خود را امروز زیر پرچم سیاه شروع کنید و نشان دهید که یک بازمانده واقعی در کارائیب خطرناک هستید. شما می توانید در یک دنیای دریایی نقش آفرینی زنده بمانید.

این یک بازی نقش آفرینی مبتنی بر کارائیب است که شامل ماموریت های اقیانوسی، مبارزات دزدان دریایی و غیره است. این ماجراجویی بقا در انتظار شماست! Mutiny، یک بازی RPG که شما را برای نجات جهان در یک سیاره جزیره ای به چالش می کشد، یک ماجراجویی هیجان انگیز است. مرد بالا!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که دنیای ماموریت های بازی جزیره کارائیب را کشف کنید. پادشاه دزدان دریایی باشید! ماجراجویی دزدان دریایی خود را همین الان شروع کنید. خدمه شما برای بقا آماده است!

شما می توانید به هزاران بازیکن دیگر از سراسر جهان بپیوندید! Mutiny مهمترین ویژگی های بازی های ماجراجویی PVP و RPG را جمع آوری کرده است. شما می توانید این ماموریت بقا را در یک جزیره دزدان دریایی برای مدت طولانی به یاد بیاورید. خونسردی خود را حفظ کنید و باشد که جولی راجر برکت دهد!

دانلود فایل های مفید - کیش تک /kishtech / Kish Technology Campus